Pomsta 2

14. února 2009 v 18:07 |  Moje povídky
Nero klečel na zemi ještě dlouho, než se rozhodl svolat poradu. "Kilimi, Kenji budete hlídat bránu a opovažte se propustit jedinýho tvora ať už živýho nebo mrtvýho. Prostě nikoho. Niso, ty doručíš zprávu na základnu a já a Jamanuto budeme hlídat Kim. Můžete jít. Zítra začnete plnit to, co jsem vám zadal."


Všichni odešli jen Jamanuto a Nero zůstali koukat jeden na druhého."Nekoukej na mě tak, Jamanuto. Já vím, že jsem to přehnal, ale ona si o to říkala." "Ne, Nero. Ona vůbec neví, o co jde. To jenom ty máš před očima chvíli, kdy jsme přišli pozdě a Kaka-shin se to povedlo. Zabila ji přímo před našimi zraky." "Stop! To stačí Jamanuto." Zařval Nero a hodil na Jamanuta vražedný pohled. " Nebyla to naše vina Nero." "Jamanuto pochop, ona si s námi hraje a já nemůžu dovolit, aby jí zabila! Ne tentokrát ne."

Lehla jsem si na postel a přemýšlela, proč je Nero takový. Proč se tak chová? A proč jsem vůbec lezla za tou kočkou? Proč všichni u toho stromu tak zvážnily? A proč se to stalo právě mě? Tolik otázek a ani na jedinou sem neměla odpověď. Když sem si myslela, že se všechny otázky rozplynuly, jako dým uslyšela jsem zase ten hlas.

Nikdo tě nemá rád. Nikdo. Ani tvoje kamarádka si na tebe nenašla čas. Všichni tebou opovrhují. Mají tě za malou holku. Nikdo tě nebere vážně. Jak takhle můžeš žít?


"To byla určitě náhoda. Temari určitě musela jet. Ona by jen tak určitě nejela." Zakřičela sem na ten hlas.


Vidím, že si nepoučitelná. Nepřipadalo ti někdy, že tě jen využívá. Přehlíží tě. To je pěkná kamarádka, když si na tebe nenajde ani čas. Měla by sis líp vybírat kamarády, někteří ti nesahaj ani po kotníky. Máš na lepší. Uvažuj o tom Kim.

Chtěla jsem ten hlas ignorovat, ale nejhorší bylo, že měl pravdu. Ráno se pro mě Temari stavila. Nemohla jsem se k ní chovat normálně. Nemohla sem se jí koukat do očí. Viděla bych v nich mojí prohru. Snažila sem se chovat tak aby to nepoznala, ale moc se mi to nedařilo. " Děje se něco Kim? Jsi nějaká divná." "No víš Temari…" "Co? Povídej." ,, Ale nic. Radši nic." Vzpomněla jsem si na hlas, který říkal jak se ke mně Temari chová. Nemohla sem ho ignorovat.


Ve škole mě zastavil ředitel a odvedl mě do ředitelny. Stála tam nějaká dívka. Vlasy měla černé jako nejtmavší noc. "Kim, tohle je Kaka-shin. Je tu nová a chtěl bych, aby ses jí ujala ty." Potěšilo mě to. Konečně někdo chtěl moje služby. " S radostí. Ahoj Kaka-shin. Pojď se mnou, ukážu ti třídu a stejně za chvíli zvoní. Nashledanou pane řediteli."


Nevím proč, ale připadalo mi jako když si Kaka-shin a Temari nesedli. Byl na nich vidět odpor, s jakým se spolu bavily.

"Doufám, že jste se na dnešní hodinu dobře připravily, je to vaše jediná možnost, jak vylepšit známku těsně před pololetím." Řekl učitel a rozdal nám papíry.


V hlavě mi pořád zněl ten hlas, nejdřív říkal, ať nikomu nic neříkám, pak zas že mě nikdo nemá rád a že se mi každý vysmívá. "Proč nepíšeš, Kim? Copak ses na dnešní hodinu nepřipravila? Copak nevíš, že si potřebuješ známku vylepšit? Snad nejsi dutá jak bambus." Říkal to s takovou chutí mě zesměšnit. To není možný, ten hlas měl pravdu a teď už to vím. Vstanu. Tohle se už nedá vydržet. Všichni se na mě tak podívaly, jako kdybych byla ta nejhorší na světě. Tohle mě ale naštvalo. Vyrazila jsem ze dveří a rychle utíkala pryč. Ne do školy už se nevrátím.


" Kim? Stalo se něco?" zeptala se slabým hláskem Kaka-shin. " Ne. To bude v pohodě. A proč si šla za mnou? Je hodina ne?" " Jo je, ale Kim si moje jediná kamarádka tady a nikdo jiný nešel tak sem šla já." Nikdo jiný nešel, to byla slova, která mě zaujala. Temari moje nejlepší kamarádka zůstala ve třídě a ani na mě nezavolala. "Kaka-shin řekni prosím ve škole, že se mi udělalo třeba špatně. Já už se nevrátím." "Tak ahoj. Spolehni se." Na tváři se jí objevil úsměv. Ten úsměv měla jen ona, na nikom jinym sem ho nikdy neviděla.

"Kaka-shin! Nech Kim na pokoji" " Á Nero. Starý dobrý přítel Nero." Řekla se smíchem. Byl to křečovitý smích, byla v něm nenávist, bolest, ale ani jediná známka strachu. "Neříkej mi tak! Nejsem tvůj přítel a ty to dobře víš." " A i kdyby si byl tak ty mi nebudeš říkat, co mám a nemám dělat! Ty ne. Nedokážeš ani zachránit jednu malou holku, kterou jsem ti před očima zabila." Na tohle Nero nemohl říct nic. Nevěděl, co
tahle věta ho úplně zmrazila. "Zajímavý, jak člověk může někoho zneškodnit jenom jedinou krátkou větou." Řekla Kak-shin Nerovi a dívala se mu do očí. Dívala se, jak Nero trpí, jak mu tou větou ublížila. Naposledy se na něj koukla, pak se hlasitě zasmála a odešla.


"Nero, co tady děláš? Neměl si jít za Kim?" " Ahoj Jamanuto. Máš pravdu, asi za chvíli půjdu." Jamanuto viděl, že se mu nechce, ale nechápal proč tady tak stojí.

Seděla jsem na houpačce a čekala na Kaka-shin. Slyšela jsem nějaké kroky. "Kaka-shin?" "Ne.Nejsem Kaka-shin. Chci s tebou mluvit Kim." Neříkal to ten Nero, který mě zesměšnil, ale ten koho jsem měla ráda. Můžu mu však věřit? "Co chceš" přemáhala jsem se, abych nezačala brečet. "Chtěl bych se ti omluvit. Já vim, přehnal jsem to a hrozně mě to mrzí. Promiň." " Nemyslíš si snad, že to zpraví jediná blbá věta." "Já vím, že si na mě naštvaná, ale nesmíš jí věřit. Nevěř kaka-shin. Je to odporná mrcha!" "Nikdy přede mnou neurážej Kaka-shin. Teď je to moje nejlepší kamarádka. Za chvíli přijde." "Ne Kim. Nepřijde."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 15. února 2009 v 16:50 | Reagovat

dobře ty x) jen tak dál...

2 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 17. února 2009 v 11:19 | Reagovat

Tvůj blog je něco tak krásného!Tvůj blog je jeden z nejlepších!Mám ráda tvůj blog a nikdy tě neopustím!Máš hezký designy, a to už je co říct! :)

Blogaření je prostě nejlepší, co může existovat, a ty jsi jedna z těch nejlepších blogařek na světě!Nechápu a nenávidím ty lidi, kteří tvůj blog nenávidí, protože tvůj blog je prostě NEJ!Ti, co ti píšou špatný komentáře jsou ti, kteří ti chcou zkazit náladu a závidí ti, takže jsou OUT!

Pokud ty nepíšeš nikomu špatné komentáře, jsi blogařský anděl! :D

Pošli tento vzkaz všem sb, které máš nejvíc ráda!Pošli to i mě naspátek, protože já jsem taky tvoje esbéčko!Pokud to svým sb nepošleš, tak bude vidět, že o sb nemáš zájem a že je nenávidíš!

3 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 19. února 2009 v 19:18 | Reagovat

máš u mě diplom xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama