Teď nebo nikdy

21. února 2009 v 19:46 |  Moje povídky
"Kenji, vrátil se v noci Hiro?" "Já myslím, že ne. On určitě někde přespal." Já ho jdu najít. Nemůžu ho tam nechat." " Tachi, lesní cesty sou zaváté sněhem a ty se tam někde určitě ztratíš. Já tě nikam nepustím!" " Musím jít! " Usmál se Tachi, hodil na sebe bundu a odešel.
Tachi šel asi tři hodiny. Když mohl, utíkal, aby byl u Hira co nejdřív. Tady je to místo, kde ležel. Pamatuju si ten strom. Starý, tajemný a na kmeni vyryté srdce. " Hiro! Hiro, si tady!?" Volal nepřetržitě Tachi. Stále se brodil sněhem po kolena a rychle se rozhlížel kolem sebe, jestli tu Hiro není. Chvíli se zastavil a díval se na oblohu. Zdálo se mu, že na něj všechno padá. Stromy, obloha, mraky a on se díval na horu pořád. Zatočila se mu hlava a Tachi se svalil k zemi. Tachi tam ležel na zemi a na něj se snášela jedna vločka za druhou. Nejdříve každá na jeho tváři roztála, ale později se z jeho tváře stala ledová plocha. Tachi už nebyl schopný pohnout jedinou částí těla. Až teď si uvědomil, že sen, ve kterém viděl Hira na zemi nebyl přesný. Tachi se nepokoušel vstát. Věděl, že jakýkoliv pokus o pohyb by byl zbytečný. Zavřel oči a v duchu mu zněla hudba, která uspávala. Zněla, jako kdyby se rozeznělo několik rampouchů a každý měl jiný tón. Cítil, jak se ho někdo dotýká na krku. Něco na něj brumlal, ale tachi mu nerozumě, vnímal jenom tu krásnou uspávající hudbu. Hudba byla čím dál hezčí a Tachi pomalu usínal. Poslední co cítil, bylo, že ho někdo vzal do náruče.
Kde to jsem? Proč? Je tu někdo? Kde je Nero? To byly otázky, které se honily Tachimu hlavou, když se probral. Ještě se mu točila hlava a on nevěděl kde je. U postele byl hrnek s čajem a … holčička? " Tatínku! Tatí! Už je vzhůru!" Její hlas Tachiho řezal do uší. Potřeboval ticho, aby se mohl aspoň trochu soustředit. " Napij se." Řekla holčička milým hlasem a podala Tachimu hrnek. Tachi si ho vzal a snažil se napít, ale pokaždé když polkl, cítil hroznou bolest. Do pokoje vtrhl nějaký pán a za ním stál eště někdo. Tachi chtěl spát, chtěl se vrátit za tou hudbou. Ten co stál za tím pánem, utíkal k posteli a lehce Tachiho propleskl. " Tachi, nespi." Tachi otevřel oči a nad sebou viděl Hira. "Hiro!" vykřikl radostně Tachi, prudce se posadil. Objal Hira a vrazil mu přátelskou pusu na tvář. Hlava se mu ještě motala, ale byl rád, že má Hira u sebe.
Hiro po chvilce objetí, vstal a narovnal Tachimu polštář. "Odpočiň si, ať můžeme alespoň zítra vyrazit domů." Usmál se Hiro a sáhl po klice. "Hiro, neodcházej. Buď tu ještě chvíli." "Musím dát zprávu Kenjimu, aby se taky nevypravil do lesa." "Zůstaň tu eště chvíli, oni tě hledat nebudou." "Mě ne, ale tebe určitě jo." Podíval se na Tachiho tak pěkně, jako by věděl, jak moc ho má Tachi rád.Tachiho hřál každý jeho pohled, ale ten co mu dal Hiro teď byl nejhezčí. Tachimu blesklo hlavou teď nebo nikdy. Když ho teď Hiro odmítne, jako že je o tom přesvědčený, vyleze z okna a uteče do lesa. Může tam umrznout nebo ho něco sežrat, to bylo teď Tachimu fuk. Měl v sobě ale naději, že ho Hiro neodmítne. "Hiro." "Ano, Tachi?" "Víš Hiro……..Miluju tě." Řekl rychle Tachi, zavřel oči a čekal co Hiro odpoví. Tachimu se to zdálo jako věčnost. Připadal si, jako když čeká na smrt.Hiro se k němu přiblížil, zvedl Tachimu hlavu a podval se mu hluboce do očí. "Já tebe taky Tachi." Hiro se usmál a dlouze Tachiho políbil. Tachi byl jak v transu. "Teď už spi, ať můžeme zítra jít." Hiro opatrně vzal za kliku a odešel.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 21. února 2009 v 21:04 | Reagovat

hej...dost dobrý x) normálně já jsem teďka uplně happy...sem si totiž uvědomila že jsem tě definitivně zkazila xDDD a to jako uplně xDDD takže jsi mi opět zvedla náladu x)

2 Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ | Web | 22. února 2009 v 13:19 | Reagovat

to je super nechcela by si pisat poviedky na objednavku?? XD mas na to!!

3 Anežka Anežka | E-mail | 23. února 2009 v 18:03 | Reagovat

Zuzko máš to tu dobrý tak neřikej že tady máš blbosti

4 Leiko Leiko | Web | 13. listopadu 2009 v 14:08 | Reagovat

Ty kks velmi pekne píšeš,stávam sa tvojím fanúšikom! :D hehe,naozaj,taleeeent! :D

5 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 30. prosince 2010 v 17:09 | Reagovat

Moc hezká jednorázovka! Ještě sice nemám přečtené všechny povídky, ale doufám, že zase začneš s psaním ><

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama