Zradil jsi mě a na to se nezapomíná.

1. března 2009 v 17:52 |  Moje povídky
Tak tohle sem nikdy nechtěla dělat, nikdy sem nechtěla mít rozepsaný dvě pokráčka, ale nějak to přišlo. No snad to nějak přežiju.
Jo ještě sem vám chtěla říct teda tobě Jarmi, já nepíšu povídky na přání proto, protože si myslim že to moc neumim a mam z toho takovej divnej pocit, ale možná to zkusim.

Běžela nahoru po schodech, bylo jí jedno, že se na ni všichni dívají. Chtěla už být na pokoji. Konečně. Svalila se na postel a mlátila rukama do polštáře. Nedokázala se ovládat. ,,Nenávidím jí! Zabiju ji! Zabiju tu svini." Byla zoufalá a chtělo se jí spát, ale nemohla. Ne, dokud se tý hnusný zmiji nepomstí. Někdo zaklepal a do pokoje vstoupila Tatsuko. ,,Michiy, stalo se něco?" ,,Jdi pryč!" zařvala na ní Michiy. Tatsuko chtěla jít blíž. ,,Vypadni, dělej!" Tatsuko nechtěla nechat tam Michiy samotnou, byla to její kamarádka. Michiy popadla keramickýho slona a hodila jí ho pod nohy. ,,Vypadni!!!" Michiy se neubránila další várce vzteku a slz. Konečně Tatsuko odešla. ,,Nenávidím jí!" Zařvala Michiy do ticha. Její hlas se rozléhal po celym baráku. Zabořila hlavu do polštáře a zoufale plakala. Nevšimla si, že už není sama. Sedl si k ní na postel a položil jí ruku na rameno. Michiy se na něj podívala byl to Harushi. Objala ho a pevně ho držela. ,,Chápeš? Využila ho a on se nechal! Musíme ho najít, i když si to nezaslouží." Harushi věděl, jak moc ho má Michiy ráda a nedovedl si představit, jak moc jí to musí bolet, nikdo by si to nedovedl představit. ,,Ví o tom už někdo?" Zeptal se opatrně Harushi. ,,Ne, kromě tebe, Taie a mě nikdo." Seděli tam v objetí ještě hodně dlouho. Občas Michiy vykřikla něco, jako já tě nenávidím nebo je to pěkná bestie, zabiju jí, ale potom usnula. Harushi jí pečlivě přikryl, aby jí nebyla zima a odešel.

,,Jak je na tom?" Ptala se Tatsuko, když Harushi konečně vyšel z jejího pokoje. ,,Spí." Odpověděl spokojeně Harushi. ,,A co se stalo?" pokračovala Tatsuko. ,,To se dozvíš na tý poradě. Co Tai svolal na deváteu nebo ti to nedošlo? Ostatně Kolik je?" ,,Za pět devět." Na to už Harushi nic neřekl a jenom se na ní usmál.


Tai přišel o něco dýl. Všichni byli už netrpělivý. Věděli, že je to docela vážný, protože Haruski nevtipkoval jako vždycky. ,,Ahoj Taii." Pozdravili ho všichni, ale jen Tatsuko pokračovala dál. ,,Co se stalo? Proč je Michiy tak naštvaná? " Sjela ho přísným pohledem. ,,Klid Tatsuko." Tai se chvíli odmlčel. ,,Harushi, jak je na tom Michiy? Zeptal se Tai, i když odpověď už vlastně znal. ,,Špatně." Odpověděl krátce Harushi. ,,Spí?" pokračoval Tai. Harushi jen kývl na souhlas a pak dodal. ,,Slyšíš tu snad něco jako Já tě nenávidím?" Chtěl trochu rozptýlit poněkud chmurnou atmosféru, ale moc se mu to nepodařilo. ,,Hej vy dva, co se teda stalo?" Zařvala nepříčetně Tatsuko. ,,Luichi unesla Meishio." Jak to Tai dořekl, všichni na něj civěly s otevřenou pusou, všichni až na Harushiho. ,,Dě-děláš si legraci že-že jo." Zakoktala potichu Tatsuko. ,,Dyť byla na naší straně né?" ozval se Rei. ,,Jo, taky sme si to myslely." ,,Ta mrcha." Zašeptala Tatsuko. Najednou se ozvala hrozná rána a za ní další. ,,Nenávidím jí!" ,,Neříkal si že spí?" Zeptal se vyděšeně Tai. ,,Jo, spala." Usmál se nevinně Harushi.

Tai a Harushi vrazili do dveří Michiina pokoje. Na podlaze ležela rozbitá váza, keramický slon (ještě od Tatsuko), rámeček s fotkou, na které byla Michiy a Meishi. Na zemi ležela ještě Michiy a tloukla rukama do země, aby ze sebe trochu vzteku dostala. Tai k ní přiběhl, chytil jí za ramena a nasměroval si jí tak, aby mu viděla do obličeje. ,,My ho najdeme Michiy." Řekl a díval se jí při tom do jejich uplakaných očí. ,,Mě je to jedno, ať si tam klidně umře a ona s nim!" Zařvala Michiy a zoufale Taie objala. ,, Michiy neříkej to, co nemyslíš vážně." Tai se na chvíly odmlčel. ,,Harushi, řekni ostatním, že se sejdeme zítra v 8. Tai počkal, až Harushi odejde a pak pokračoval k Michiy. ,,Nemusíš s námi jít, jestli nechceš!" ,,Chci." Odpověděla Michiy a podívala se mu do očí. ,,Chci ho najít!"

,,Jsme všichni?" ,, Ne!" Křikla Michiy. Tai přemýšlel kdo chybí, ale nějak si namohl vzpomenout. ,,Chybí Meishi." Pokračovala Michiy. Tai se na ní jen usmál, aby věděla, že ho to pobavilo. ,,Tak, včera jsem přemýšlel, kde by mohl Meishi být a napadla mě jenom skrýš Kaizena, nikdo jinej po Meishim nešel." Řekl smutně Tai a pak pokračoval. ,,No je to poměrně velký, takže Rei, Koisuke a Tatsuko budou procházet okolní skrýše a já a Harushi ostatní půjdeme do hlavní. Jo a ty, Michiy si můžeš vybrat." ,,Jasně že jdu s vámi." Usmála se Michiy. Tak jo, jdeme." Zavelel Tai.

Když Taičho skupina došla na místo a vešly do polorozpadlé, hnusně olezlé chatrče mohly si vybrat, na tři lidi tam byly čtyři dveře. Tai si vybral úplně ty zadní a Harushi si vybral zase ty úplně první. Na Michiy zbyli dvoje. Něco jí lákalo do těch třetích a tak se tam rozešla. Chvílema jí pod nohama prolezla nějaká krysa nebo co to bylo, ale když došla k dalším dveřím a otevřela je nemohla věřit vlastním očím. Na zemi ležela Luichi kolem ní byla všude krev. Michiy zavřískala ,,Tai, Harushi, pojďte sem." Po chvíli do místnosti přiběhl i Harushi s Taiem . Tai běžel k Luichi, aby zjistil jestli ještě žije. ,,Žije. Musíme jí odnýst do nemocnice." ,,A co ty Druhý dveře?" ,,Ajo Harushi skoč tam my zatím půjdeme."

Odnesli jsme Luichi do nemocnice a předali jí doktorům. Za chvíli za námi přišel Harushi. ,,Nic tam nebylo jenom řetízek." V ruce držel stříbrný řetízek. ,,Né." Vykřikla michiy. ,,To není možný." ,,Co není možný?" ptal se nechápavě Tai.,,Ten-ten řetízek vrátila sem ho Meishimu, když sem je viděla s Luichi." ,,Tak že Meishi tam byl. Zítra budeme pokračovat uvidíme co nám Luichi řekne." ,,Jestli nám vůbec něco řekne." Povzdychl si Harushi. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ | Web | 1. března 2009 v 19:04 | Reagovat

booooooooooooooooooze vsetci ste tak sebakriticky.. mne sa tvoje poviedky pacia XD deny tiez tak v com je problem?? XD tak netvrd mi ze sa ti nepacia... su uzastne!! XD

2 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 2. března 2009 v 17:05 | Reagovat

jj moc se mi líbí xDDD parááááááda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama