Zradil si mě a na to se nezapomíná 2.

6. března 2009 v 18:36 |  Moje povídky
Ahoj. Stalo se přesně to, co sem věděla, že se stane. To druhý pokračovíní (Pomsta) udělám hned, jak se mi přestane v hlavě motat tohle. Jo ty povídky na přání asi udělám, přesvědčila si mě : ) Ale ještě nevim kdy. Tady už je ta povídka, vim trošku krátká, ale delší zatim nějak ... no prostě se mě to nekde šprajcne tak to dam jako jeden dil.Všichni už odešli jen Michiy tam zůstala. Chvíli seděla na chodbě, ale pak si řekla, že půjde dovnitř. Chtěla být jako první u toho až se Luichi probere. Neví, co jí řekne, bude doufat, že jí napadne samo, aby něco řekla, jinak by to asi nepřežila. Chtělo se jí spát, ale nechtěla něco prošvihnout. Chtěla si udržet oči otevřený, ale byli hrozně těžký. ,Zavřenýma očima nic nezkazim né, když budu mít zavřený oči a budu vzhůru…….. Mohla bych tak vydržet?´ pomyslela si. Věděla, že moc dlouho nevydrží, ale chtěla se o to aspoň pokusit. Ano vydržela, ale asi jen pět minut. Potom usnula na židli, co byla přesně naproti Luichi a hlavu měla položenou na stole.
Luichi se probudila, chvíli jí trvalo, než jí došlo, co se vlastně stalo, ale potom se musela smát. Zadívala se na Michiy s milým výrazem v obličeji.
,Je tak kouzelná. Až se divim, že ji Meishi kvůli mně nechal. Roztomilá tvářička a velký srdce. Nebezpečná kombinace. Zradil jí a ona se ho stejně pokouší zachránit? Tak měl přeci jen Kaizen pravdu. A co tu vlastně dělá? Snad si nemyslí, že jí řeknu kde je. ….. I když, třeba bych si tim u Kaizena šplhla.´ Pomyslela si a zase se usmála.
Úsměv jí ale ztuhl, když do pokoje vtrhl Tai. Michiy sebou trhla. Probudila jí ta rána se kterou Tai dveře zavíral.
,,Michiy?..Myslel sem, že seš doma a spíš?" Zakroutil jen nevěřícně hlavou.
,,Já..?" Michiy přemýšlela co řekne, nějak si nemohla vybavit co dělala před tím, než usnula.
,,Jo spala, než si jí probudil! Taky si jí mohl nechat vyspat dýl." Vyhrkla ze sebe Luichi.
Michiy zrudla. ,Ona o mě ví? Sakra, sakra, sakra. Neměla sem ty oči zavírat.´
,,Je docela hezká, když spí. Divim se, že jí Meishi kvůli mně nechal." Dodala a začala se smát.
Michiy se zarazila. ,To si neměla řikat´pomyslela si, ale nemohla nic dělat, byla to pravda. Meishi jí opustil kvůli ní. Michiy začala Luichi probodávat pohledem. Nenáviděla jí. Nemohla jí ani cejtit. A ona si s ní tady hrála.
Tai se na Luichi nevěřícně podíval a v očích se mu oběvovala výčitka. Jako by říkal, To si neměla Luichi, jak můžeš bejt tak krutá? Proč jí to děláš?.
Luichi se jen usmála a pokrčila rameny, jako by dokonale četla Taiho myšlenky a pokračovala.
,,Víte, pobavili ste mě. Copak si vážně myslíte, že vám jen tak řeknu, kde Meichi je? Zvláštní…….ste tak naivní, až je to hezký." Tai chtěl něco říct, ale Luichi mu to ještě nedovolila. ,,Jak ste si ráčily určitě všimnout, Kaizen se ke mně moc přátelsky nezachoval, i když sem mu přivedla Meishiho, ale to není důvod, abych vám řekla kde je. Já se tak snadno nevzdávám. A to čeho dosáhnout chci, toho dosáhnu i kdybych měla jít přez mrtvoly."
,,To nám teda řekneš!!!" Vyjekla na ní Michiy a její ruce přitiskly Luichi k postely. ,,Řekneš nám to. Musíš." Znělo to trochu jako prosba i když Michiy aby to tak znělo nechtěla.
,,Klídek Michiy. To, jak sem řekla že ve spánku vypadáš pěkně……nemusela si to brát tak vážně. A navíc já o vážnej vztah z holkou nestojim…. I když?" Luichi se jen usmála.
Michiy z ní hned slezla a dál jí probodávala pohledem. ,,Já o tebe nestojím!!!" Michiy překvapilo, jak může bejt tak klidná. Ví, že se tu nemůže nijak bránit a přesto je uráží? ,,O tebe ne…" Zabručela.
,,Mluv Luichi nebo..!" Pokoušel se o výhrušku Tai.
,,Nebo co Taii?" usmála se Luichi. ,,Budeš mě mučit nebo snad použiješ jiný donucovací metody? Oba víme, že ty na to nemáš. Nedokázal by si mě mučit potom ,co ses se mnou vyspal…." 5ekla to tak přímo, bez jedinýho zaváhání. Podívala se na Taie. ,,Jejda to sem asi říkat neměla co?" A usmála se.
Michiy se na Taie podivala a jen zakroutila hlavou. Ten zrudl. Luichi byla prostě neodolatelná. Tai na jednu stranu Meishiho chápal ostatně on to udělal taky.
,,Děvko!!! Ty hnusná kreténská děvko!!!" Michiy měla sto chutí jí namístě podříznout, ale pak se podívala na Taie. Ten se jen smutně díval na ni. ,,Já…. Já….nemyslela sem, že ty……ty taky." Nevěděla kloudně co má říkat tohle si doopravdy o něm nemyslela. Vyrazila ze dveří.
,,Michiy počkej!" Tai se za ní rozběhl.
,,Nech mě ty idiote. Nic mi do tvýho milostnýho života není, ale tohle?"
Běžela někam pryč, někam kde nebude nikdo a cestou si utírala slzy. Když vybíhala z hlavních dveří narazila do Harushiho ten jí chytil a díval se nechápavě na ní. Ta se ale po chvíly vytrhla a běžela dál.
Harushi pokračval v cestě už o něco rychleji. Když došel do Luichina pokoje viděl Taie jak vzkříšeně sedí na židly.
,,Tai? Můžeš mi to vysvětlit? Proč je Michiy tak naštvaná a ….." Tai Harushiho přerušil.
,,Ví o nás……O mě a ….Luichi." Řekl to smutně, skoro jako by se omlouval.
,,Taii….? Ty a …Luichi……já myslel, že jen……Meishi?" Fakt nevěděl, co na to říct. Nechápal co na Luichi všichni vidí. Ano, byla pěkná, krutá, měla svoje kouzlo, ale že by jí všichni tak snadno podlehly? ,,Ty si ale idiot, jak si mohl dopustit, že se to dozvěděla. Teď, když víš jak je to pro ní težký." Harushi jen nechápavě zakroutil hlavou.
,,To né on. To sem byla já." Přihlásila se Luichi. Nebylo jí příjemné, když se v jejím pokoji se s ní nemluví, i když o ní. ,,Já sem to byla a ani mě to moc nemrzí." Luichi se nevině usmála. ,,Je zábavné se dívat jak mě nenávidíte a milujete zároveň. Líbí se mi, když mi nevinná dívenka nadáva do děvky."
Harushi se na ní jen podíval a pak pokračovak k Taiemu, který tam jenom smutně seděl a poslouchal výčitky. Jako by věděl, že mluvit k Luichi by znamenalo nechat jí vyhrát. ,,Musíme Jít za Michiy!"
Tai se jen nevěřícně podíval. ,,Myslim, že ne mě Michiy nemá náladu."
,,Já vím, ale musíš tam bejt jako pojistka. U Michiy nikdy nevíš, co udělá a to víš moc dobře! Tak koukej zvednout tu svojí línou prdel."
Tai chtěl ještě něco říct, ale Harushi mu v tom jediným pohledem zabránil. Nedovolil mu mít jednu jedinou připomínku.

Xxx

Běžela až k velkýmu rybník, bylo to její nejoblíbenější místo. To ticho, klid, zpěv ptáků a ten pocit, že nikde nikdo není jí dělal dobře. Opřela se o kmen svého oblíbeného stromu, na kterém bylo vyryté M+M věděla, že je to dětinské, ale na ten den ráda vzpomínala. Byl to den, kdy jí poprvé Meishi pověděl, jak moc jí má rád a dal jí řetízek. Ale teď jí ty vzpomínky ničily. Připadalo jí, jako když se v nich dusí. Chtěla by se stim smířit, ale nevěděla jak. Nešlo jen tak zapomenout.

Seděly u rybníka a kolem bylo ticho, jen ptáci si chvílemi povídali a zpívali si milostné písničky. Občas se k nim připojila i nějaká žabička, ale zpěvu ptáků se ta její báseň přirovnat nedala. Stmívalo se, když k dívce sedící na okraji rybníka přistoupil chlapec. Divka vytáhla pomalu nohy zvody a chvíly se na chlapce dívala. Připadalo jí, jako když se čas zastavil a svět se přestal točit.
,,Meishi? Jak si tu dlouho?" Zeptala se nesměle dívka a nazouvala si boty.
Chlapec se na ní usmál. ,,Dneska? .... teprve deset minut.
,,Co že? Ty sem chodíš i jindy? Já...nikdy sem tě tady neviděla." Řekla a trochu zčervenala.
,,Neco pro tebe mám Michiy."
,,Co je to?" Zeptala se nedočkavě.
,,Chceš to vědět?" Napínal jí, věděl jak je strašně nedočkavá. ,,Pojď blíž a zavři oči."
Šla, chtěla vědět co to je. Nenapadla jí jediná věc, kterou by pro ní mohl Meishi mít.
,,Otoč se, ale oči neotvírej." řekl jí, když dívka došla skoro až k němu. Vytáhl z kapsy řetízek a opatrně jí ho připnul na krk.,,Už můžeš otevřít."
Dívka si sáhla na krk. Měla takovou radost a skočila Meishimu kolem krku. ,,Děkuju, ale proč?"
,,Mám tě rád Michiy."
Ty slova jí stačily, usmála se a dala Meishimu pusu, pak společně vyryli do stromu M+M.

,,Michiy tady si." Křikl s úlevou Harushi.
Michiy se prudce zvedla. Nechtěla, aby jí někdo rušil. ,,Di pryč. Nestojim o tvoje utěšování a chi bejt sama."
,,To asi nepůjde víš já sem slíbil, že tě dovedu zpátky." Harushi jí to říkal s takovým klidem, i když měl strach, co Michiy vlastně udělá.
,,Komupak si to slíbil co? Tomu otpornýmu Taiimu? Nebo snad tý děvce Luichi? Spíš sní snad taky?" Michiy vytáhla zbraň, věděla, že jestli jí někdo bude chtít dovíst zpátky, bude to muset udělat násilím, i kdyby měla zranit přítele.
Najednou jí však někdo chytil pevně ze zadu a ona se nemohla vyprostit. Nevěděla kdo to je a pak jí to došlo. Harushi k ní přiběhl a vzal jí malý kapesní nožejk z ruky.
,,Ty hnusáku pust mě! Nešahej na mě! Ty.." Rozeřvala se Michiy. Šel z ní docela strach, ale Tai jí teď pustit nemohl. Kdyby to udělal, asi by to tu vyhodila do vzduchu.
,,Promiň Michiy" Omlouval se Harushi.
,,Ty na mě moc nemluv. Dovolíš, aby na mě šahal tady ten…"
,,Dost Michiy!!! Nemyslim si, že by udělal něco špatnýho. Ostatně nám do jeho milostnýho života nic není. Nemyslíš si, že trochu přehániš? To chceš vážně takhle pokračovat? Neříkej, že jo….Protože jinak bych musel udělat to co nechci …teda Tai by to musel udělat a on určitě taky nechce." Harushi byl naštvanej. Ani náhodou se mu nelíbylo, jak se to vyostřilo, ale sou přeci jedna parta tak se tak budou chovat. ,,Tai by tě musel vyloučit. Máme nějaký pravidla ne? Nadávky se berou jako..? skoro nic, i když ve tvym případě sou taky docela vostrý. A ty Taii to výš. Vim, že by si za to nikoho nevyloučil, ale kdybych požadoval radu asi by došlo alespoň k nějakýmu trestu a navíc si na mě vytáhla Michiy nůž a to není zrovna přiměřený od tebe….Kamarádky!" Pronesl Harushi naštvaně, ale v jeho hlase nebyl jen vztek, byl tam i smutek.
Tai se na Harushiho děkovně podíval. Byl rád, že se ho zastal. Harushi Taiemu pokynul, aby Michiy už pustil. Ta se jenom svezla po Taiim těle k zemi a začala plakat.
,,Je mi to líto."Měla to být omluva. Až teď si uvědomila, co vlastně udělala, ale Luichi nikdy neodpustí. A vůbec může jí Harushi odpustit? Vždyť na něj vytáhla nůž.Ani se nezastavila a neváhala, jestli tim může někoho poranit. Vždyť mohla Harushiho i zabít.
,Musim jít za Luichi. Musí mi říct, kde Meishi je. Musí mě k němu zavést. Musí, prostě musí. ´
Honilo se jí hlavou. Měla pocit, že za chvíli vybuchne. Možná by byla ráda. Nemusela by se tu trápit. ,Musim ho najít. ´
Tai a Harushi byly poněkud vedle. Ještě nikdy neviděly Michiy tak zoufalou. Nikdy předtím než je přistihla a Luichi ho pak unesla. Vždycky se smála, ale teď?
,,Odpuštěno." řekl krádce Harushi. Nevěděl, co může říct a co ne, Nechtěl jí ublížit.
Michiy se na Harushiho nevěřícně podívala. ,On..On mi odpustil? Já .. vytáhla sem na něj nůž a on mi řekne jenom odpuštěno? Ani se v tom nebude vrtat, jako jindy?´Ta myšlenka, že se v tom Harushi nebude prohrabovat jí udělala radost. Nestála o nějaké kázání. Pak se jenom podívala na Taie s otázkou jestli jí taky odpustil.
,,Promiň." řekl Tai a sám sobě se divil, že to řekl.
,On mi neodpustí. Já věděla, že to neudělá. Potom co jsem mu tak nadávala. Sakra přeci jen mě vyloučí. Harushi měl pravdu a já si to doopravdy zasloužim. ´Honilo se jí dál hlavou. A po tváři jí začaly znova stékat slzy.
Harushi se jen na Taie nevěřícně podíval. ,Snad mu tak nic neudělala ne? Nadávala mu, ale to si zasloužil.´
,,Promiň. Já nechtěl sem ti ublížit. Promiň Michiy." Vypadlo z něj.
Michiy na Taie vytřeštila oči. To bylo poprvé, co ho slyšela se omlouvat a ta omluva patřila jí. Rychle se zvedla a skočila Taiemu kolem krku. ,,Nic se nestalo." pošeptala mu do ucha. ,,To já bych se měla omlouvat."
Harushi si odkašlal.,,Myslim, že toho objímání bylo už dost ne?" usmál se. ,,Už by sme měli jít domů."
,,Ne, já s váma domů nepujdu. Musim si ještě něco vyřídit s Luichi. Sama." Dodala když viděla, že chtějí jít s ní. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 6. března 2009 v 19:13 | Reagovat

wooooooooooooooooow paráááda...mocmocmocmocmocmoc pěkný a zajímavý a napínavý a prostě super...honem další díl :)

2 Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ | Web | 6. března 2009 v 21:33 | Reagovat

8) kratka? moja zobud sa XD he supeer ♥ uz sa tesiim budem prva kto si objedna XD

uzastne pises XD

3 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 6. března 2009 v 21:40 | Reagovat

nene...já budu první xDDDD

4 Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ Jarmila tvoje SB ktore Ta ♥luuubka♥ | Web | 7. března 2009 v 18:04 | Reagovat

ne ja!! XD inak dakujem zuzka ;)

5 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 7. března 2009 v 18:09 | Reagovat

ty seš tady? Tak čekej já jdu na icq xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama