Duben 2009

Andílci

29. dubna 2009 v 20:04 Obrázky
Pár andílků. Nějak sem na ně měla náladu :)


Anime Angel Girls

Stpo!

29. dubna 2009 v 18:51 Moje keci : )
Nechápu to. Všichni někam spěchaj! Proč nemůže mít den aspoň 25 hodin aspoŇ o hodinu dyl. Pochybuju, že bych něco stihla, ale proč všichni tak spěcháte? Proč se ani na minutu nezastavíte?

Stop! Počkejte!

Ste všichni strašně rychlí a já vám nestíhám. Zdá se mi, že je na všechno strašně málo času. Copak se nemůžete ani na okamžik zastavit? Copak se bojíte, že vás někdo předběhne?
Proč se honíte za něčim na konci, když po cestě je tolik pěkných věcí?
Nejrači bych zastavila čas a každýho provedla zastavenym časem, aby si konečně uvědomil, že není kam spěchat.
Svět....Kolotoč, co se točí pořád rychlejc a rychlejc...... Normálně se mi z kolotoče špatně nedělá, ale tenhle se točí moc rychle a já nemůžu vystoupit, ani nechci, ale proč nemůže aspoň spomalit?


Zero a Yuki

25. dubna 2009 v 21:48 Vampire Knight
Ahojky tady něco pro?.....Myslim že Deny by se to líbit mohlo Kanameho a yuki ti sem nedam XDZero and Yuki VK

Image

Yuki and Zero

1911.jpg *gasp* image by anichan

Ahojky!

24. dubna 2009 v 20:40 Moje keci : )
Ahojky!

Tak jak se máte? Právě včera sem podepsala zapisovej lístek. XD Lidi to bylo hrozný. Mohla sem se ještě rozmyslet a říkám vám, že sem udělala dobře, že sem to na místě podepsala a už nemusim přemejšlet. ( Deny du za tebou XD asi se mě nikdy nezbavíš.) Už to nemůžu vzít zpátky, ale nevadí.


No nic možná sem ještě něco hodim, ale nevim, protože mi přijela kamarádka z českej třebovej njn přestěhovali sme, ale porad se navstevujem XDXDXD tak ja se du vrhat do sebevraždy, protože mě asi zabije tak zatim pa.

Radost nebo sklamání

21. dubna 2009 v 16:37 Moje keci : )
Nechápu to, jak dokáže být člověk štastnej a přitom tak neštastnej. Nedává to asi smysl co? Já to prostě líp popsat nedovedu. Asi sem hrozná, že si stěžuju, ale fakt mě to štve. Vzaly mě na obě školy, co sem chtěla a kvůli tomu bych nejrači skákala do vzduchu, ale řekněte mi, kam mám jít jako teď? Nejrači bych zůstala na základce. : ( Všichni mi říkají ať na tu jednu nechodim, že je prej blba a těch pár jedinců říká, ať na tu školu du. Bože jak já nenávidim, když mě někdo do něčeho nutí nebo po mě chce něco, co kdybych neudělala, tak bych si připadala, že sem sklamala. Nenávidim, když mi někdo vštěpuje do hlavy svůj názor a chce po mě, abych ho potvrdila. Vždycky mi pak může prasknout hlava a já mám chuť do něčeho praštit. Ale stejně sem ráda, že mě vzali na obě. XD


No nic asi toho nechám tak zatim ahoj. XD

Děkuju.

20. dubna 2009 v 19:19 Pro vás
Tak tady je diplomek pro mě od Endarii. Moc děkuju je fakt nádhernej : ).

Nové SB

20. dubna 2009 v 19:13 Pro vás
Tak určitě ste si všimli, že mám nové SB Endariu. Má fakt pěknej blog.

Tady máš diplom. Já vim trošku opožděně. Omlouvám se. Doufám, že se ti aspoň trochu líbí.


Sem malinko mimo, tak promiňte

15. dubna 2009 v 19:36 Moje keci : )
Ahoj vsichni. Strasně se omlouvam ze sem toho moc nepribiva ja vim je to už trapný a já pro to nemám omluvu. Jen sem teď strasně mimo a mam menší depku. S tim souvisí i oznamko pro Deny: tu povídku nečti je hrozne depresivní, teda ten predposledni dil je ještě v normě ten je i štastnej, ale pak v tom posledním oba umřou : ( ach jo. Pak mě strasně štve jak u těch članku je reagovat. Lidi ja v tom mam takovej gulaš, že nevim, kde kam a co pišu. No prostě je to pro mě, která je furt mimo docela na prd. Sem utahana jak kotě a vůbe se mi nechce zitra do školy. No nic já už toho necham. Třeba sem ještě dneska něco hodim XD Jo a jestli sem vam neodpověděla na nějakej důležitej koment nebo něco takoviho tak se vám omlouvám. Sem prostě mimo a nevim, kde co mám.

Kakashi

12. dubna 2009 v 20:48 Naruto


kakashi.jpg kakashi image by FireDragon_07_2007

Kakashi21.jpg Kakashi image by Pie_Espada


Ahoj!

9. dubna 2009 v 20:02 Moje keci : )
Ahoj!
Vim, že sem dlouho nic nepribilo a budu se to snažit změnit, ale teď tu budu mit trochu neco na praci XD
Tak zacneme.
Možná tu bude trochu bordel, protože to tu chci za pomocí deny nějak přeházet, aby mě neštvaly ty čísla a ještě bych chtěla uděat pár rozcestníků. Já to moc neumim tak tu bude fakt brajgl, ale to se časem srovná. No tak držte palečky...Já du na to hahahahha XD

Sakura

6. dubna 2009 v 19:18 Naruto
No nevim no na mě je asi moc růžová nebo nevim proč mi je nesympaticka XD

Sasuke

5. dubna 2009 v 18:09 Naruto
Tak pár pictů.

Haha jestli to napíšu, tak mu to pěkně spočítáme a sakuře taky XD

No když sem tak hledala na googlu tak sem tam našla jeden koment a fak sem se mu musela smát. Bylo na něm: Sasuke?!! To nemyslíš vážně, vždyť je to ..... UCHIL!!!!!!!!!!!!
Bože tak tohle mě fakt pobavilo.¨Sasuke-Wallpaper10.jpg cute sasuke image by sasusaku6060
No tak to by asi stačilo ne?

Nevim no.

1. dubna 2009 v 20:38 Kraviny
Nevim no. Měla sem takovej nápad na fotku, ale nějak se mi to asi nepovedlo. Nevadí já nejsem takovej fotomanik jako sestra´. Né že by se tomu nějak moc věnovala´, ale přeci jen je na tom o hodně líp než ja. XD No měla sem sto chutí to obrátit vzhůru nohama a rozmazat, aby mě nemoch nikdo říkat, že je to úplně hrozný, ale na to sem si taky zvykla. A aby se to dštak obrátilo proti němu, že nerozumí umění, ale to už se mi dělat nechtělo.