Zradil jsi mě a na to se nezapomíná 4

6. června 2009 v 20:41 |  Moje povídky
Hahaa XD tak že by konečně další dílek? já vi, sem hrozná. A stydim se ani nevíte jak XD *má z toho děsnej výtlem, ale z čeho ona nemá. XD no nic je poměrně krátká a možná někde nebude navazovat, protože se do toho musim nejdřív zase dostat. Tak zatim ahojky.


Ráno Luichi čekala na Michiy a balila si věci, bylo jí jasný, že si to Michiy nerozmyslí a taky jí bylo jasný, že musejí odejít tajně, aby je Tai a Harushi nezastavily.
Luichy si vzala papír a začala psát dopis Taiovi.
Bylo jí ze sebe zle. Nechtěla je zradit. Už zase je zradit, ale copak měla na vybranou? Ještě když jí to tak pěkně ulehčují? Musela znova zradit Taie i když ho tolik milovala…. Milovala? ….ale ona nikdy nemilovala… ne jenom svůj cíl miluje a nikoho jinýho…. Ale proč je jí teda teď ze sebe tak zle? Když dopis dopsala, dala ho do obálky a položila na noční stolek.
Někdo zaťukal a do pokoje opatrně vešla Michiy.
,,Pojď, už na tebe čekám. Tak já tě tam teda dovedu, ale půjdeš jenom ty. Nikdo jiný." Řekla důrazně, ale přesto mile Luichy. Michiy se zarazila, tohle nečekala, i když mohla, ale myslela si, že s sebou vezme taky Taie a Harushiho.
,, Dobře."
Souhlasila nakonec Michiy. ,,A v kolik chceš vyrazit?"
,,Nejlíp hned."
,,A můžu se jít aspoň rozloučit?"
Zeptala se Michiy, ale Luichi jen nesouhlasně zakroutila hlavou.
,,Napsala jsem jim dopis. To musí stačit, tak půjdeme ne?"
,,Tak já si půjdu sbalit."
,,Nic nepotřebuješ, když to dobře půjde, budeme tam ještě dneska večer a věci by nás jenom zdržovaly a na jídlo si někam zajdeme." Zatrhla jí hned nápad jít se sbalit. Co kdyby jí napadlo jít za Harushim. Luichi se vydala z pokoje. ,,Tak pojď!"
Zavolala ještě na Michiy a vydaly se za Meishim.

Do prázdného pokoje, ve kterém ještě před půl hodinou byla Luichi s Michiy, vrazil Tai. ,A sakra´ Zaklel v duchu, když zjistil, že v pokoji nikdo není. Chvíly se rozhlížel po prázdném pokoji a přemýšlel co dělat. Všiml si, že na stole leží obálka. Přešel ke stolku a s napětím, co v ní bude, jí otevřel a začal číst.

Ahoj miláčku.
Je mi líto, že musím odejít, ale nedá se nic dělat. Zas tak dobrej v posteli nejsi, abych tu s tebou kvůli tomu zůstávala. Jo mimochodem, abych nezapomněla, Michiy jde se mnou, Tak jí nehledejte. Stejně to nemá smysl. Kdyby si viděl, jak prosila, abych jí vzala s sebou. Byla rozkošná. Víš, že nás nemá cenu hledat, a já vím, že jestli se nás nepokusíš najít ty, tak Harushi se o to pokusí, protože má Michiy rád, ale nenajde nás. Je mi líto, že jsem vás zradila a musím to udělat znova, ale jiná možnost není. Pozdravuj Harushiho a Tatsuko.
PS: Miluju tě.
Luichy

Ani si nevšiml, že do pokoje vtrhli Harushi a Tatsuko. Jenom strnule stál a díval se na dopis.
,,Děje se něco Tai?" Zeptala se Tatsuko. Na to Tai nic neodpověděl a jenom jim podal dopis.
Harushi a Tatsuko si dopis vzali a přečetli.
,,To .... Dělá si srandu, že jo ..... Michiy ... neodešla s ní, že ne?" Lapal po dechu Harushi ,Ne to není možný. Ne ona neodešla....přesvědčoval se v duchu. ... snad se jí nic nestalo.´Ale Taiovo kývnutí mu celou jeho snahu zbortila.
,,Já jí du hledat."
,,Nemá to cenu Harushi."
,,Já... nebudu tu sedět jako pecka. Du jí najít a je mi jedno jestli vy jdete taky." Začal být nervózní.
,,Jo jdeme s tebou." Řekla Tatsuko a vražedně se podívala na Taie. Ten jen kývl hlavou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deny*SBéééčko :-* Deny*SBéééčko :-* | Web | 10. června 2009 v 15:50 | Reagovat

drsnýýýýý xDDDD

2 ebika ebika | E-mail | Web | 11. června 2009 v 18:34 | Reagovat

hustééé honem další díl!!!
To je super!!!
:-)
TTebajo!!!

3 Riuu Riuu | Web | 16. června 2009 v 10:10 | Reagovat

Jo to je teda zajímavá kapitolovka!!Těšim se na další díl:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama