Srpen 2009

Yagari Touga

31. srpna 2009 v 19:45 Vampire Knight

Ahoj tak sem říkala, že vám sem něco konečně hodim, tak sem hodim ...... jeho :)

ooft.jpg Yagari Touga image by Marauchettes

Ahoj

30. srpna 2009 v 22:17 Pro vás
Ahoj

Moc mě mrzí, že jsem tu teď moc nebyla .... Nějak sem na to neměla moc náladu a ani čas.
Vážně se vám chci moc omluvit, že jsem ani moc nechodila k Sb ... Teda občas sem tam zašla, ale nenechala koment .... omlouvám se.

Chci too sem napsat víc, ale asi budu muset až zejtra .... právě mě chytla mamka .... tak já budu koncit a zejtra sem určitě něco hodim :) a pokusim se vám to vynahradit ... všem .. Tak se mějte ja letim, jinak mě mamka něčim přetáhne po hlavě a to já zapotřebí nemám. Za prvé to docela bolí a zadruhé ... sem blbá i bez toho a zatřetí ....... mám docela tvrdou hlavou a předmět, kterym by mě chtěla přetáhnout by mohl dojít k úrazu a já k pěkný bouli :)

Tak já letim.

Odjíždím

14. srpna 2009 v 21:25 Pro vás
Ahoj. Tak a zase odjíždim. :( A ani sem si vás moc neužila. Dávám to sem na rychlo, protože musim ještě pár věcí dobalit, ale jak se znám, tak to vidim vážně až na ráno. Navíc nemám moc náladu. Tak mě zase jednou omluvte. Jo a vrátim se až v sobotu ... Doufám.
Tak se zatim mějte ahoj. :)

Lišáček, aneb vždyť Sasuke není tak úplně teplej

13. srpna 2009 v 17:50 Moje povídky
Né prosim vás neukamenujte mě. XD Já za to nemůžu .... jestli budete chtít někoho ukamenovat tak ukamenujte Deny. .... Ne to nedělejte ... ukamenujte radši mě .... Deny by byla škoda XD

Vážně je to děsná kravina .... ale co, když to sem jedna osoba chtěla, tak ja to řešit nebudu .... Deny to je pro tebe ... a pro všechny příznivce SasuNaru (no možná to berte s hodně velkou rezervou.

Klikačka

11. srpna 2009 v 21:49 Pro vás
Ahojky tak se zase hlásim ... tak tohle je klikačka od Endarii pro mě XD děkuju je fakt krásná .... Že jo? Ne ... fakt se ti povedla.Takuma Ichijou

7. srpna 2009 v 11:33 Vampire Knight
Ahojky tak tu mam zas pár obrázku. No radši mám Zera, ale on taky není špatnej :)

NDVD_003.jpg 55 image by Chi_Kage

Takuma.png Ichijou image by DarkenedSkyeAce

Zradil jsi mě a na to se nezapomíná 5

5. srpna 2009 v 18:03 Moje povídky
Tak tady mám zas po hodně hodně dlouhý době pokráčko...ani nevim, jestli to někdo čte, ale aspoń jednim člověkem jsem si jista, tak to napíšu. Teda íkal, že jestli se opovážim seknout s tim co mám rozepsaný .... (čte napřed z mího bloku) ... tak dostanu :) Tak to dopíšu :) a víe co radši to hned zveřejnim, jinak bych to asi už neudělala :)


,,Luichi nedáme si přestávku?" Zeptala se Michiy asi po 8 hodinové cestě.
,,Ještě ne." Odpověděla chladně Luichi. ,,Možná za chvíli dojdeme k nějaké hospodě, tak se tam najíme, ale řekla bych, že našim tempem asi budeme muset někde přespat."
,,Ale… Luichi já už prostě nemůžu." Poklesla Michiy a sedla si na cestu.
,,Umm ….. Tak dobře 10 minut pauza." Slitovala se nakonec Luichi, sedla si vedle Michiy a vyndala z batohu dvě svačiny. Jendu pro sebe a druhou pro Michiy. Když jí ji podávala Michiy jen nechápavě koukala.
,,Já myslela, že nic nemáš."
,,Jo já vím, to bylo pro případ nouze, ale když za chvíli budeme u toho hostince tak proč to nechávat na zítra …." Usmála se Luichi. ,Stejně to zítra potřebovat nebudeš, protože tě určitě Kaizen přivítá s otevřenou náručí.´ Dodala ještě Luichi v duchu a užívala si, jak jí to všechno krásně vychází.

,,Luichi ?" Zeptala se Michiy a v jejím hlase byla slyšet nejistota.
,,Ano? … Potřebuješ ještě něco?" Optala se zpátky Luichi, i když tak trošku věděla, kam ten rozhovor bude směřovat.
,,Luichi … Proč …"
,,Proč ti pomáhám?" Michiy jen přikývla a oči zabodla do země.
,,To by tě nemá co zajímat." Řekla s klidným hlasem.
,,Já-já vím, ale …"
,,Tak dejme tomu, že ti prostě pomoct chci …. A nebo, že už mě Kaizen leze pěkně na nervy a chci mu dokázat, že nejsem zas až takový nemehlo a že to, co sem mu přinesla si zase pěkně můžu vzít zpátky." Když dořekla, v duchu se musela pochválit, jak pěkně dokáže improvizovat, i když věděla, že někdy tahle otázka padne, ale nějak neměla čas nad ní přemýšlet a tak radši spoléhala, že jí něco napadne.
,,Aha … Díky." Usmála se na ní Michiy a Luichi to trochu zaskočilo. Zase se jí ze sebe začalo dělat zle. ,Zneužívám toho, že je tak naivní, ale co, když se nepoučila ze svých chyb…´Obhajovala se v duchu, ale pravda byla, že jí to mrzelo. ,Tohle mi Tai nikdy nezapomene…. Počkat… Končím s takovýma úvahama, to přeci nejsem já. Ne. Nikdy jsem to nedělala, tak ani teď výčitky mít nebudu.´Luichy se rychle zvedla ze země, až se Michiy lekla, že hoří.
,,Jdeme, už jsme se naseděli dost. A jestli si tak unavená jak říkáš, tak si pohni, ať dojdeme včas.´´
Ani ne za půl hodinky došli k hostinci U Zrzavé lišky.
,,To už jsme tady?" Zeptala se Michiy.
,,Jo co si čekala?"
,,No … že to bude dál, podle toho, jak si spěchala …. Vždyť není ani pět."
,,A vadí ti to? … Já myslela, že jsi unavená, takhle si budeš moct víc odpočinout."
Řekla Luichi, když procházeli dveřmi.
Když vstoupily dovnitř naproti nim stál pult, za kterým stál silnější muž se zrzavými vlasy.

,,Objednám pokoj….Počkej tady."
,,Dobře." Přikývla Michiy a Luichi odešla na pultu.

,,Prosím, máte volné ještě dva pokoje?" Zeptala se Luichi hostinského.
,,Omlouvám se, ale už máme jenom jeden."
,,Nevadí….Aspoň něco." Usmála se mile Luichi. ,Aspoň jí budu mít pod kontrolou a stejně si pro ní ještě dneska Kaizen přijde. Neřekla bych, že to bude odkládat.´
,,Takže si ho vezmete?" Zeptal se ještě pro jistotu hostinský.
,,Ano ….děkuji."
,,Večeře bude na pul sedmou …. Přeji příjemný pobyt." Rozloučil se hostinský a podal Luichi klíčky.

,,Pokoj sedm." Řekla Luichi kdy se vrátila recepce a podala Michiy klíčky. ,,Večeře bude na půl 7 … Já si musím ještě něco zařídit." Dodala a odcházela směrem ven.

Yiruma

5. srpna 2009 v 11:58 videa
Ahojky. Tenhle pán hraje fakt pekne. A ta písnčka je ještě hezčí .. Kiss the rain ... haha mám noty a ani nevite jak sem skákala do vzduchu, když se mi je podařilo sehnat :) no nic já zas končim ... asi


Už sem tady

4. srpna 2009 v 15:08 Pro vás
Ahojky ak sem zase tady. :) sice nevim na jak dlouho ale sem.

Jak už víte od Deny nějak se mi to zvrtlo a tak sem nějak ani neměla čas sem napsat :( tak mě to moc mrzí.

Jinak na ty dovče to bylo super, hlavně když nás (mě a mojí kámošku) honil nějakej kluk s pistolí. Jestli to byla kuličkovka to nevim, ale bylo to fakt skvělí možná o tom napíšu nějakej článek XD. A prča taky byla. Zvlášt když nám v moři mrtví ryby ... to ste měli slyšet ty hlášky.

No nic, já už asi zase budu pomalu končit. A este se tu mrknu co mi za ten měsíc uteklo :) Tak se zatim mějte. ahoj