Říjen 2009

Další nové Sb? :)

30. října 2009 v 20:18 Pro vás
Ahoj tak mam další nové SB. No asi bych se měla omluvit, že je to až teď, ale ... no však vy víte ...

Tak nejprve bych sem chtěla dát konečně diplom pro moje SB Wendy Darling. Omlouvám se ... ale šnečci se mi nějak zadrhli na dálnici a tak to je až teď :(

Tak dpufám, že se ti bude líbit, kdyby ne, tak stačí říct a já předělám :)
Tak jako další SB tady mám Riku-chan ...
No doufám, že se ti ten diplomek bude aspoń trošičku líbit ... Si dyštak řekni, kdyby se ti nelibil a já ti ho předělám :)

Tak a třetí a zároveň dneska ode mě asi poslední pro Rinu-Hinari ... Doufám, že se ti bude líbit... Sakra .. nezdá se vám, že se začínám nějak opakovat? ...No nevadí .

Na všechny doporučuju zajít, řekla bych, že si na každym najdete něco, co se vám bude líbit :) No nic, už začínám plácat nesmysli co? Tak ja zas jdu :)

Jednou mě budeš milovat (Rich a Josh)

25. října 2009 v 16:49 Moje povídky
No nic. Tak jsem myslela, že vám sem dám ty postavy, ale jelikož mi nejdou vkládat obrázky, tak sem dám první kapitolu a obrázky od Deny dodám později. Dodám o i k první kapitolovce.

První díl bych chtěla věnovat právě Deny, za ilustraci :) a Wendy, která mě tak pěkně dokopávala. Jo a ještě Erikovi a Willimu.

Jo předem se omlouvám za chyby a že jich tam určitě je :)


Omluva

23. října 2009 v 22:09 Moje keci : )
tak se zase hlásim ... chtěla jsem vám sem konečně hodit ty postavy, ale nějak mi to teď tam nejde dát ... pěkně mě to naštvalo. Tak si asi budete muset počkat do zítra¨...
Jo jestě bych se chtěla omuvit Rika-chan a Wendy že ještě nemám ty diplomy, ale plánuju je na zitra .. dneska už jsem úplně vyřízená ... ještě že jsou prázdniny .. tak se zatim mějte a ja se zitra ozvu. :)

Zavazné oznámení XD

13. října 2009 v 17:58 Moje keci : )
Tak aby ste věděli .... Teda pár z vás to už ví, ale to nevadí .... sice pochybuju, že vás to bude zajímat, ale dejme tomu, že to je třeba pro mě jako závazné slovo. :) Navíc Deny by mě asi zabila, když se mi kreslí s obrázkama postav.

Ha už vám aspoň trochu svitlo? ... To sem ráda, protiže já si teď přijdu jako úplnej magor. :D

Právě pracuju na jedný povídce. (teda .. jak mi vyjde čas) Je to shonen-ai, Takže chápu, že pár lidí to asi nezajímá. (nebo možná všechny) XD

Asi si říkáte, co tak najednou, ale dalo by se říct, že sem byla okolnostmi donucena, ale to neznamená, že za to nejsem ráda :) Teda u nás ve třídě ty dva díly co mám napsaný četli už skoro úplně všechny holky a ja myslela, že tam asi umřu a pujdu se někam zahrabat, ale nestalo se XD XD Smůla co?


Do you...

10. října 2009 v 20:14 videa
Ahojky. Tak se zase po dlouhý době hlásim ze záhrobí. : ) No tak tady memdalsí krásnou písničku ... i sestra řekla že se jí líbí a to je lidi co říct XD No kdyby chtěl zase někdo noty tak napište a ja vám je ráda pošlu.


Ten konec neřešte ... přechází to tam do další mojí oblíbený písničky, ale to zas někdy jindy :)Diplomek

3. října 2009 v 21:26 Diplomy
Tak tady mas ten diplomek :) doufám, že neni pozde XD je to diplomek do souteže k Tannashi-chan

Pokud se vám líbí, tak za něj můžete hlásnout (budu ráda) a pokud se vám tam bude líbit nějakej vic (počítám s tim) tak hlásněte pro ten, co s evám líbí samozřejmě. :)