Jednou mě budeš milovat (Rich a Josh)

25. října 2009 v 16:49 |  Moje povídky
No nic. Tak jsem myslela, že vám sem dám ty postavy, ale jelikož mi nejdou vkládat obrázky, tak sem dám první kapitolu a obrázky od Deny dodám později. Dodám o i k první kapitolovce.

První díl bych chtěla věnovat právě Deny, za ilustraci :) a Wendy, která mě tak pěkně dokopávala. Jo a ještě Erikovi a Willimu.

Jo předem se omlouvám za chyby a že jich tam určitě je :)Matematika. První hodina co dneska máme. Může mi někdo říct, proč každej den začíná mučícím zařízením? ….Škola je to nejnudnější co mě kdy potkalo. Né že by mi to ve škole nešlo, právě naopak. Ale vydržet tam sedět několik hodin je hrozná nuda. Učitelé si vyloží nějakou látku, kterou stejně v životě moc potřebovat nebudeme. Pak na ni napíšeme písemku a pustíme to z hlavy.
Po chvíli do třídy konečně přijde náš nejoblíbenější učitel a nejpohodovější třídní. Doufám, že to vyznělo s dostatečnou ironií. Celá třída ztichla, postavila se a pak si zase sedla. Taky dobrej nápad ten pozdrav, akorát nevím, proč nemohli vymyslet něco originálnějšího. Například … postavit se na jednu nohu, opačnou ruku zvednout a mrknout pravým okem. No radši to rozebírat nebudu. A teď na řadu přijde další nudná věc …. Docházka. Ale co, aspoň představit pár mích povedených spolužáků. U některých se nemá cenu zdržovat.
,,Tak uděláme si docházku" Řekl učitel rázně. Se divim, že ho to ještě nepřestalo bavit. ,,Josh Brown"
Tak u tohohle bych se nejradši nezastavoval, ale stejně by na to jednou přišlo, tak ať to mám z krku. Josh, naše hvězda a idol všech holek. Blonďaté delší vlasy, modrý oči, vysportovaná postava. Nesnáším ho! Je to namyšlenej rozmazlenej kretén. Omlouvám se za ty výrazy, ale jinak to snad říct nejde. Myslí si, že jenom proto, že jezdí závodně na skate si před nim všichni sednou na zadek. Jezdí fakt dobře, každej kluk by chtěl jezdit jako on, ale kdyby nebyl tak namyšlenej.
,,Catrine Brownová"
Tak tohle je snad ta nejlepší holka ve třídě. Nechápu, jak můžou být s Joshem dvojčata. Catrine je pravej opak Joshe. Na rozdíl od něj neuráží okolí a baví se se všema. Dokonce i s těma, co jí ze srdce nenávidí. Spousta holek jí závidí, že se kolem ní kluci jenom motaj. Není divu. Blonďaté dlouhé, mírně vlnité vlasy, modrý oči a štíhlá postava. Jenomže ona je odmítá. Taky jsem se jí ptal, jak to, že ještě nikoho nemá. Ona se jen usmála a řekla ,,Asi jsem ještě nepotkala toho pravého. Ale kdybys ho někde viděl, řekni mi o něm." Jo abych nezapomněl, umí hodně dobře manipulovat s lidma, vysekat se z každýho průseru
a je asi jediná, kdo dokáže Joshe usadit.
,,Alex Donn"
Tak tohle je jeden z Joshovi party. Hnědý vlasy, oči taky hnědý a vysportovaná postava. No abych pravdu řekl, tak ho nemám rád ještě víc jak Joshe. Ten aspoň je namyšlenej díky svojí slávě, kdežto Alex díky Joshově. Myslím, že ho dál nebudu rozebírat, mohl bych skončit u parazitů.
,,Bob Green"
Pěkně střelenej kluk. Nechápu, jak to, že ho ještě nezavřeli do blázince. Lidi, já sem ho snad ještě nikdy neviděl, aby se mračil. Žije sice jenom s mámou, protože od nich táta odešel prý kvůli nějaký jiný babě. Ale řekl bych, že mu to moc nevadí. Mámu má taky skvělou a pouští ho skoro všude, na rozdíl od mojí. Takže má Bob přehled skoro o všem, co se venku děje.
,,Chris Hallivel"
Jo tak to je poslední, kdo vám chyběl v Joshově partě. Chris. Má hodně světle hnědý vlasy, oči zelený a postavu má štíhlou, někdo říká, že až moc, ale mě to nijak nepřijde. Je z jejich party asi nejpřijatelnější. Rozhodně není namyšlenej spíš naopak. Vůbec se k těm dvoum nehodí, i když co já vím jakej je
,,Rich Povel"
Tak to jsem já. Kámoši říkaj, že sem prej v pohodě, dokud mě někdo nenaštve. Pak je lepší se mě vyhýbat. Mám hodně tmavý hnědý vlasy, skoro až černý. A zelený oči. Chodím s kámošema na Breakdance. Je s nima sranda. Jenom, kdyby mi mamina nezakazovala pořád někam chodit. Takže když máme sraz mimo trénink tak z toho děsně dělá, prej že chodím kouřit a tak.
,,Dave Swich"
Jo tak to je poslední, u koho se dneska zastavím. Má černý vlasy. Není sice tak praštěnej jako Bob, ale sranda s ním taky je. Většinou Boba pohlavkuje za nějakej nevhodnej komentář nebo tak něco. Je to takovej náš chytrej. Není šprt, jen prostě všechno ví. Taky nechápu, jak to dělá. Teda vlastně chápu. Má fotografickou paměť. Taky by se mi někdy hodila.
Když učitel dokončí docházku, začne na tabuli psát nějaký rovnice. Nic nevysvětluje. Prý si to máme napsat do sešitu a jednoduše pochopit. Mě osobně to problém nedělá, ale slabším jedincům to asi moc nevyhovuje. A vsaďte se, že příští hodinu matematiky na to budeme psát.
Dělal to tak vždycky a tak není divu, že většina třídy má dostatečnou. Konečně zazvonilo na přestávku a naše třída se rozdělila do obvyklých skupin.
,,Hej Joshi, vsadíme se?" Slyším za sebou Alexe.
,,No … o co jde?" Zeptal se se zájmem Josh.
,,Vsaď se, že támhle ta blondýna, co stojí u dveří, bude moje."
,,Ne Alexi … nebude, ta holka totiž jede po mě." Řekl a zamával jí. Když jsem se kouknul ke dveřím, ta holka tam stála jak přibitá a byla rudá jako rajče.
,,Tak se vsadíme, pokud bude moje, přiznáš Richovi, že se ti líbí." Zatmělo se mi před očima. Si děla srandu? On je … je? … Jo jasně že si dělá srandu. … Nějak jsem přeslechnul, co se stane, když vyhraje Josh.
,,Kluci vy jste magoři." Připletl se do rozhovoru ještě Chris. Ale asi to měla bejt tajná sázka, protože jsem to slyšel jen já a oni tři. Sedím totiž hned před nimi a jsem rád, že sedím sám.
,,Jo to už víme, říkáš nám to už po stý. Ale teď dělej a rozsekni nás." Chris jim potvrdil sázku a jen nechápavě zakroutil hlavou.
Dál už jsem se o ně nestaral, protože do třídy přišel náš další oblíbený učitel na dějepis.

Za ten den se nám vystřídali ještě asi čtyři učitelé, než se ozvalo poslední zvonění za tenhle den. Konečně vypadnu.
,, Hej Richi!" Zavolá na mě Bob. ,,Nejdeš dneska do sexshopu?" Zeptá se mě s tím svým přiblblým výrazem.
,,Blbečku!" Vlepí mu zezadu pohlavek Dave.
,,Au! To bolelo."
,,Patří ti to! Nemáš plácat takový kraviny." Usadí ho Dave.
,,Náhodou, když jsem tam byl minule, tak ze mě ta mladá prodavačka byla vedle. Jste měli vidět ten výraz."
,,A nechcete jít někam jinam?" Navrhl jsem, když jsem viděl, že by to bylo ještě nadlouho.
,,Jó! Třeba praskat malým dětem balónky." Zasmál se nadšeně Bob. A on dostal další po hlavě.
,,By tě měli za zombii, a jak by jim pak maminky vysvětlovali, že strašidla, zombie a upíři neexistují?"
,,Prosim vás, nechte toho." Řekl jsem s úsměvem. Jo Bob s Davem mi vždycky dovedou zvednout náladu. ,,Co třeba jít do parku, nebo …. Prostě někam se projít?" Já vím, je to trochu nanic …. někam se projít, ale ono se to stejně pak nějak vyvrbí.
,,Jó! Půjdem do parku a budeme honit holubi." Zasmál se Bob.
No řekněte, jestli to má cenu komentovat?


,,Hej, Richi!" Ozve se nade mnou rozčilený hlas mamky.
,,Hmm?" Zabručim jen něco, aby věděla, že nejsem hluchej.
,,Dělej vstávej! Dole na tebe čeká Bob a Messie!" Zařve na mě ještě jednou a mě pomalu, ale jistě začínají docházet ty slova. Rychle se posadím a způsobím tím, že se mě parádně zamotá hlava.
,,Kolik je?" Zeptám se u trochu probuzenej.
,,Půl osmí." Odpoví mi už s klidem máma a pomalu se vypaří ode mě z pokoje.
,,Cože?" Vyštěknu k zavřeným dveřím a rychle na sebe naházím oblečení. Popadnu tašku a běžím dolů.
,,Richi ještě snídani!"
,,Nestíhám …"
,,Richi!" Křikne na mě a já i když nerad se dostavím do kuchyně, seberu mamce rohlík z ruky a tak rychle jako jsem ho sebral se vypařim. No jo no mamka by mě prostě bez snídaně odejít nenechala.

,,No to je dost!" usměje se Bob.
,,Já za to nemůžu!" Řeknu nevině.
,,A která za to může?" Nezapomene si rejpnout.
,,A co když žádná?"
,,Tak snad on?" Zeptá se mě na tu nejstupidnější věc, která ho kdy mohla napadnout.
,,Bobe, já nejsem na kluky!"
,,Já vím, promiň. Tak která?" Panebože! Já se z něj asi střelim.
,,Copak musíš do všech rejpat?" Zpraží Boba Messie vraždícím pohledem. ,,Prostě si zapomněl nařídit budík, to je všechno. Víš on není jako ty!" Měl sem co dělat, abych nevybuchnul smíchy. I ´když nebyli tak daleko od pravdy. Nemohl sem spát, kvůli ý sázce. Pořád mi v hlavě zněli ty slova. ,,Pokud bude moje, přiznáš Richovi, že se ti líbí."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Deny*SBx)* Deny*SBx)* | Web | 25. října 2009 v 17:27 | Reagovat

:D:D:D mno hurá...jsem to teda četla už po...po kolikátý vlastně už?? :D...ale good...nevíc mě dostává ten pozdrav :D:D. to by se mělo zavíst :D

2 Rika-chan Rika-chan | Web | 25. října 2009 v 18:06 | Reagovat

Tak to je super ! :D

3 Akimi.chan (Sasu.Naru) twajne *Sbéénko <3* Akimi.chan (Sasu.Naru) twajne *Sbéénko <3* | Web | 25. října 2009 v 18:49 | Reagovat

jééé tak to je naprosto perfektní! vypadá to velice dobře! škoda že nejdou ty obrázky mno..už se těšim na další díl XD

4 keri keri | E-mail | 25. října 2009 v 18:50 | Reagovat

super moc moc hezké

5 Rina-Hinari Rina-Hinari | Web | 25. října 2009 v 21:00 | Reagovat

Ahojik no me tk nejdou vkladat obrazky neces se spratelit?

6 Rina-Hinari Rina-Hinari | Web | 26. října 2009 v 10:15 | Reagovat

jo tal ja chci na dipomek asik sakuru :-)   co chceš ty na dipl?

7 Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBíííí :D Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBíííí :D | Web | 26. října 2009 v 11:10 | Reagovat

ty jo tak to je hustý XDmoc pěkný XDjyk to děláš XD ne fakt dost dobrý X)

8 Wendy Darling *Totally SB* Wendy Darling *Totally SB* | Web | 26. října 2009 v 12:11 | Reagovat

Celá naše alfa skvadra (čti- Wendy, Willi, Erik) děkujem za věnování. A jinak je to hezký. xD
No, William a Erik zatím nehebli. Ale ví Yaoi-sama, kde skončej (čti- buď v rakvi nebo v posteli). xDD

9 Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBíííí :D Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBíííí :D | Web | 27. října 2009 v 12:07 | Reagovat

Ahojky prosimtě u mě na blogu je docela důležitel článek tak si ho prosimtě přečti

10 Kasumi tvoje verne ♥SB♥ Kasumi tvoje verne ♥SB♥ | Web | 27. října 2009 v 18:24 | Reagovat

juchuuu nudlik moj to bola super poviedka heheh idemem so sexshopu jahou! XD  inak mi to pripomynalo mix Carodejnic  ( Chris halliwel )  a C.S.I Las vegas ( brown Catrine ) a Miami ( Alex ) XD  jahou  vidis dalsi spisovatel sa nam z teba kluje ej bistu  n_n

11 Akimi.chan (Sasu.Naru) twajne *Sbéénko <3* Akimi.chan (Sasu.Naru) twajne *Sbéénko <3* | Web | 28. října 2009 v 22:15 | Reagovat

ahuj..kuju moc za krásný komentíky..a vubec se nezlobim, já taky nemam čas vůbec, ta škola mi dává pěkně zabrat x(..nóó a kdy budou ty obrázky a kdy další dílek?? xDD

12 akyra akyra | Web | 29. října 2009 v 0:25 | Reagovat

to je krásná povídka* marně přemýšlí proč ji tohle nenapadne* honem další dílek už se těším:)

13 Fujimoto Ayumu twéé lowujiici Sbnkoo :D Fujimoto Ayumu twéé lowujiici Sbnkoo :D | E-mail | Web | 29. října 2009 v 12:19 | Reagovat

hezkéééé !!! fakt krasny dílek !!
a promin že jsem tu nebyla :D

14 Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBíííí :D Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBíííí :D | Web | 29. října 2009 v 18:31 | Reagovat

nazdárek XD máš u mě diplomek za SOND XD doufám že se ti bude líbit XD

15 Kasumi tvoje verne ♥SB♥ Kasumi tvoje verne ♥SB♥ | Web | 29. října 2009 v 19:05 | Reagovat

soplicek moj ? tu si?

16 Rina-Hinari TwÉ SBé♥ Rina-Hinari TwÉ SBé♥ | Web | 29. října 2009 v 19:27 | Reagovat

dobrý :-) to je pěkný

17 Ebika Ebika | E-mail | Web | 2. listopadu 2009 v 20:28 | Reagovat

Áááá na to nemám slov to bylo nádherné dokonalé vážně hej rychle pokráčko!!!

18 Gel-chan  ♥♥ Gel-chan ♥♥ | Web | 23. listopadu 2009 v 14:33 | Reagovat

Kyáá moc povedené, krásný děj ^^ xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama