Listopad 2009

Sraz

30. listopadu 2009 v 19:25 Moje keci : )
Ahoj! Heh tak tu mám takovou menší pozvánku na sraz. Kdyby někdo přijel byla bych moc ráda. Jinak kdyby někdo mohl, nebo by ho to zajímalo tak víc informací ajdete tady

Jednou mě budeš milovat 3 (Rich a Josh)

29. listopadu 2009 v 13:31 Moje povídky

Tak je zase neděle a já tu mám pro vás další dílek ... no nevim, jestli sem to trochu nepřehnala, ale ... no prostě sem na to měla náladu tak si ten dílek užijte (pokud to někdo čtete XD)Postavy (Jednou mě budeš milovat)

22. listopadu 2009 v 9:33 Moje povídky
Ahoj. Už sem myslela, že to nestihnu ... ale stihla :) Tak tu mám pro vás ty postavy. Omlouvám se, za špatnou kvalitu, ale nejak mě to nešlo dat jinak do počítače. Jinak na tom papíře byly fakt skvěly. Tak kreslila je Deny a já jí za to sem strašně vděčná. To by ste se pobavily, kdybych je kreslila ja XD No nic sem rada ze sem vám to sem stihla dát, ale teď už vážně musim. ahoj


Jednou mě budeš milovat 2 (Bob a Dave)

22. listopadu 2009 v 9:18 Moje povídky
Ahoj. Tak sem se rozhodla, že ještě před tím, než odjedu k babičce oslavovat vám sem dám další dílek. (těm pár lidem, které to ještě nepřestalo bavit XD )


Jednou mě budeš milovat (Rich a Josh)

15. listopadu 2009 v 19:38 Moje povídky
Tak ahoj :) chtela sem vam sem dneska dat i postavy a doufám, že je sem jeste deneska hodim, ale jelikož mě sem bratr a sestra pustili jen na chvilku, tak vam sem zatim dam jen další dílek, i když si myslim, že to zrovna moc lidi nečte. :) tak postavy se sem pokusim hodit jeste dneska :) A tenhle dilek je zase z pohledu Riche.


Jednou mě budeš milovat (Bob a Dave)

8. listopadu 2009 v 19:14 Moje povídky
Ahoj. Tak se zase hlásim ... no omlouvám se že to sem přidávám až teď, ale oslavovali sme zlatou svadbu (samozřejmě ne moji) tak sem nemohla XD No postavy nevím, jestli stihnu dát ještě dneska, ale tak aspoň ten dílek ... chceme přeci Williho zachránit ne?

Tak původně to mělo bejt jen z pohledu Riche, ale holky ve třídě mě ukecaly XD (a že to dalo ale prace co? XDXD) Kdyby tam byli nějaký nesrovnalosti, tak se za ně omlouvám.

Jo eště ... tenhle dilek bych chtěla věnovat .... sakra ... no každej dilek venovat nebudu, ale dneska na to mam naladu a chci ho věnovat Ebice :)