Únor 2010

Jednou mě budeš milovat 6 (Rich a Josh)

25. února 2010 v 22:55 Moje povídky
Já vím, je to sice kratší, ale dopisovala jsem to teď aslíbila jsem si, že to sem hodim, at toho mam kolik chci, navic se mi tam ten konec prostě hodil :D Já vím, jsem strašná, ale musela jsem kousek psát znovu, a tak se to trochu zdrželo. Tak jsi to užijte :)


Relace ze záhrobí :D

20. února 2010 v 8:42 Moje keci : )

Ahojky. Tak se vám zase jednou hlásim ze záhrobi.

Předem se omlouvám, za nesmysluplnost vět a chyby. Možná se vm bude zdát, že má nálada vůbec nesouvisí s obsahem článku, ale ironie osudu mě prostě nutí se smát (aspon sama sobě :D)

No abych řekla pravdu, tak pro vas dneska moc dobrých informací nemám, ale nemyslim si, že by to byli katastrofy :D

Nejdřív bych se vám chtěla omluvit, za to, že kvám ani sem teď moc nechodim. A věřte, že mě to hodně mrzí, ale čas mi to nějak nedovolluje. Prostě je to ho tolik, že nemam čas vůbec na nic. A to myslim doslovně. Dneska ráno mám vernisáž a hned po obědě jedem na hory (to bude souviset i s další omluvou). A myslite že mam sbaleno? Omyl. Včera jsem se vratila domu až v deset a z celýho dne jsem byla doma jen asi pul hodiny? :D (tedy krom večera, kdy jsem padala unavou :D) No jistě ... padne otázka ,,Proč jsi to neudělala dřív?" A co já vám na to muzu říct? :D Tatínek se mi teprve ve čtvrtek asi v jedenáct večer uráčil oznámit, že na ty hory odjíždíme :D :D No konec stěžování .. ono s tim už moc věcí neudělám.

Dále bych se chtěla omluvit, že vám sem zase nehodim dalsí dily povídek. Má to dvě příčiny. Zaprvé je to už již zmiňovaný čas, a za druhé... No ... Zuzance se nějak záhadně vymazala flashka a tak budu muset neco málo napsat znova. Ale tak pokusim se to sem hodit ve čtvrtek. To se s hor vracím.


No já končim ... už musim jít ... mám vernisáž (tedy přípravu) Tak se tu mejte ... Ahojky

Jednou mě budeš milovat 5 (Bob a Dave)

1. února 2010 v 21:03 Moje povídky
Ahojky. Tak jsme se vám zase jednou vynořila ze záhrobí :D Ano, jsme tu, i když to tak nevypadalo a zmostu jsem taky zatím neskočila :D :D No tak tu mám další dílek. Ha já sem už ani nedoufalaže bude... Ne to bych kecala, já sem věděla, že až se vzpamatuju z těch pár tydnů, které začaly už pře měsíci, tak sem zase přijdu mezi vás :D :D

No ... snad tam nebudu mít bláboly .... protože nevim, jestli se mi ějak nepřeházel text ... mám tady šotky :D :D :D

Tenhle dílek bych chtěla věnovat hlavně asi Akimi.chan, Rika-chan a hlavně Gel-chan, protože bez ní by jste asi na další dílek čekaly jště tak dva tejdny :D pokud tedy ještě čekáte :D :D